Cotton Bowl Speedway

Next Event

To Be Announced!

Tickets

Driver Registration

Driver Registration

Follow Us

Profile Image

5/15/2021 - Cotton Bowl Speedway

Paige, TX

Race - All Classes & DCRST

Classes

  • ADVANCE AUTO PARTS Street Stocks21 entries
  • GUNSLINGER Factory Stocks28 entries
  • DESIGN WELDING Sport Compacts9 entries
  • Dwarf Car Racing Series of Texas22 entries
    • Dwarf Car Racing Series of Texas
  • MAGNUM IMCA Modifieds18 entries
  • ACM SERVICES IMCA Southern SportMods22 entries
  • BROWNING IMCA Stock Cars14 entries

Track Contact

Full Event Information on MyRacePass

ADVANCE AUTO PARTS Street Stocks

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 23 CJ Gray CJ Gray Leander, TX Leander, TX 1
2 14 3D Darrell Rhoades Darrell Rhoades Daisetta, TX Daisetta, TX 12
3 9 9 Tommy Gural Tommy Gural Elgin, TX Elgin, TX 6
4 1 75 Todd Roberts-McAvoy Todd Roberts-McAvoy Liberty Hill, TX Liberty Hill, TX -3
5 5 7S Tim Sikorski Tim Sikorski Bryan, TX Bryan, TX -
6 7 28 Russ Parker Russ Parker Seguin, TX Seguin, TX 1
7 3 6M Mark Gallagher Mark Gallagher Bryan, TX Bryan, TX -4
8 17 19 Travis Talley Travis Talley Taylor, TX Taylor, TX 9
9 10 64L Shane Lander Shane Lander Round Rock, TX Round Rock, TX 1
10 19 25F Robert Fox Robert Fox San Antonio, TX San Antonio, TX 9
11 6 1B Brandon Hood Brandon Hood McGregor, TX McGregor, TX -5
12 11 08 Cody Dienhart Cody Dienhart Webberville , TX Webberville , TX -1
13 8 22M Anthony Gordon Anthony Gordon San Antonio, TX San Antonio, TX -5
14 12 59 Jenna Oltman Jenna Oltman Round Rock, TX Round Rock, TX -2
15 4 58 Matthew Hodge Matthew Hodge Uhland, TX Uhland, TX -11
16 18 99 Frank Okruhlik Frank Okruhlik San Antonio, TX San Antonio, TX 2
17 15 4 Treyler Caulfield Treyler Caulfield Live Oak, TX Live Oak, TX -2
18 16 3 Jackie Ashlock Jackie Ashlock Burnett, TX Burnett, TX -2
DNS 13 1 Dale Caswell Dale Caswell Lockhart, TX Lockhart, TX -
DNS 20 9C Carl Boettcher Carl Boettcher Leander, TX Leander, TX -
DNS 21 05 Daniel Gaudette Daniel Gaudette Cedar Creek, TX Cedar Creek, TX -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 22M Anthony Gordon Anthony Gordon San Antonio, TX San Antonio, TX 5
2 5 7S Tim Sikorski Tim Sikorski Bryan, TX Bryan, TX 3
3 1 19 Travis Talley Travis Talley Taylor, TX Taylor, TX -2
4 7 25F Robert Fox Robert Fox San Antonio, TX San Antonio, TX 3
5 3 9 Tommy Gural Tommy Gural Elgin, TX Elgin, TX -2
6 2 05 Daniel Gaudette Daniel Gaudette Cedar Creek, TX Cedar Creek, TX -4
7 4 9C Carl Boettcher Carl Boettcher Leander, TX Leander, TX -3
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 6M Mark Gallagher Mark Gallagher Bryan, TX Bryan, TX 3
2 3 75 Todd Roberts-McAvoy Todd Roberts-McAvoy Liberty Hill, TX Liberty Hill, TX 1
3 6 1B Brandon Hood Brandon Hood McGregor, TX McGregor, TX 3
4 5 58 Matthew Hodge Matthew Hodge Uhland, TX Uhland, TX 1
5 2 64L Shane Lander Shane Lander Round Rock, TX Round Rock, TX -3
6 1 59 Jenna Oltman Jenna Oltman Round Rock, TX Round Rock, TX -5
All transfer
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 23 CJ Gray CJ Gray Leander, TX Leander, TX 2
2 6 28 Russ Parker Russ Parker Seguin, TX Seguin, TX 4
3 5 4 Treyler Caulfield Treyler Caulfield Live Oak, TX Live Oak, TX 2
4 4 3 Jackie Ashlock Jackie Ashlock Burnett, TX Burnett, TX -
5 7 08 Cody Dienhart Cody Dienhart Webberville , TX Webberville , TX 2
6 1 1 Dale Caswell Dale Caswell Lockhart, TX Lockhart, TX -5
7 2 3D Darrell Rhoades Darrell Rhoades Daisetta, TX Daisetta, TX -5
All transfer

GUNSLINGER Factory Stocks

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 10D Don Painter Don Painter Austin, TX Austin, TX 2
2 8 8* Tim Homeyer Tim Homeyer College Station, TX College Station, TX 6
3 12 4 Allen Torres Allen Torres San Antonio, TX San Antonio, TX 9
4 11 99 Dillon Gaither Dillon Gaither San Antonio, TX San Antonio, TX 7
5 2 94A Allison Morris Allison Morris Taylor, TX Taylor, TX -3
6 9 33M Mason Doherty Mason Doherty Thrall, TX Thrall, TX 3
7 5 58 Steve Sims Steve Sims Austin, TX Austin, TX -2
8 1 24 Brady Ricks Brady Ricks Moody, TX Moody, TX -7
9 20 133 Megan Dodson Megan Dodson Portland, TX Portland, TX 11
10 25 7 Kevin Nejtek Kevin Nejtek Liberty Hill, TX Liberty Hill, TX 15
11 26 26 Wyatt Bohannon Wyatt Bohannon Waller, TX Waller, TX 15
12 22 33K Shelbi Baker Shelbi Baker Killeen, TX Killeen, TX 10
13 17 46 Steven Thornton Steven Thornton Plantersville, TX Plantersville, TX 4
14 23 43 Stacey Robinette Stacey Robinette Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX 9
15 15 23K Kasey Krauss Kasey Krauss Seguin, TX Seguin, TX -
16 6 17 Don Krahn Don Krahn Leander, TX Leander, TX -10
17 4 29 Jose Lopez Jr Jose Lopez Jr Victoria, TX Victoria, TX -13
18 18 35 Ray Glaze Ray Glaze -
19 19 22 Dan Kohlert Dan Kohlert Bastrop, TX Bastrop, TX -
20 13 33 Kurt Ellis Kurt Ellis Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX -7
21 10 02 Shannon Maurer Shannon Maurer Victoria, TX Victoria, TX -11
22 27 59 Jason Oltman Jason Oltman Round Rock, TX Round Rock, TX 5
23 14 88J Jeff Blackwood Jeff Blackwood Waco, TX Waco, TX -9
24 7 55 Monty Chamberlain Monty Chamberlain Louise, TX Louise, TX -17
25 24 41T John Aramendia John Aramendia New Braunfels, TX New Braunfels, TX -1
26 21 40 Seth Davis Seth Davis Pflugerville, TX Pflugerville, TX -5
27 16 726 Robert Robbins Robert Robbins Paige, TX Paige, TX -11
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 55 Monty Chamberlain Monty Chamberlain Louise, TX Louise, TX 3
2 7 4 Allen Torres Allen Torres San Antonio, TX San Antonio, TX 5
3 6 02 Shannon Maurer Shannon Maurer Victoria, TX Victoria, TX 3
4 2 33 Kurt Ellis Kurt Ellis Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX -2
5 5 46 Steven Thornton Steven Thornton Plantersville, TX Plantersville, TX -
6 1 40 Seth Davis Seth Davis Pflugerville, TX Pflugerville, TX -5
7 3 7 Kevin Nejtek Kevin Nejtek Liberty Hill, TX Liberty Hill, TX -4
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 8* Tim Homeyer Tim Homeyer College Station, TX College Station, TX 3
2 3 29 Jose Lopez Jr Jose Lopez Jr Victoria, TX Victoria, TX 1
3 1 24 Brady Ricks Brady Ricks Moody, TX Moody, TX -2
4 6 88J Jeff Blackwood Jeff Blackwood Waco, TX Waco, TX 2
5 5 35 Ray Glaze Ray Glaze -
6 2 33K Shelbi Baker Shelbi Baker Killeen, TX Killeen, TX -4
DQ 7 26 Wyatt Bohannon Wyatt Bohannon Waller, TX Waller, TX -
All transfer
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 33M Mason Doherty Mason Doherty Thrall, TX Thrall, TX 3
2 2 94A Allison Morris Allison Morris Taylor, TX Taylor, TX -
3 3 58 Steve Sims Steve Sims Austin, TX Austin, TX -
4 6 23K Kasey Krauss Kasey Krauss Seguin, TX Seguin, TX 2
5 1 22 Dan Kohlert Dan Kohlert Bastrop, TX Bastrop, TX -4
6 5 43 Stacey Robinette Stacey Robinette Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX -1
All transfer
8 Laps

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 10D Don Painter Don Painter Austin, TX Austin, TX 1
2 3 17 Don Krahn Don Krahn Leander, TX Leander, TX 1
3 6 99 Dillon Gaither Dillon Gaither San Antonio, TX San Antonio, TX 3
4 5 726 Robert Robbins Robert Robbins Paige, TX Paige, TX 1
5 4 133 Megan Dodson Megan Dodson Portland, TX Portland, TX -1
6 7 41T John Aramendia John Aramendia New Braunfels, TX New Braunfels, TX 1
7 1 59 Jason Oltman Jason Oltman Round Rock, TX Round Rock, TX -6
All transfer

DESIGN WELDING Sport Compacts

15 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 00 Cody Crabb Cody Crabb Taylor, TX Taylor, TX -
2 7 29K Dylan Kowalik Dylan Kowalik San Antonio, TX San Antonio, TX 5
3 3 57 Jake Hall Jake Hall Georgetown, TX Georgetown, TX -
4 2 T14 Taylor Stewart Taylor Stewart Webberville , TX Webberville , TX -2
5 8 55R Ryker Hernandez Ryker Hernandez San Antonio, TX San Antonio, TX 3
6 9 28L Levi Hernandez Levi Hernandez San Antonio, TX San Antonio, TX 3
7 4 43 Jennifer Kidd Jennifer Kidd San Antonio, TX San Antonio, TX -3
8 6 03 Gabriella King Gabriella King Elgin, TX Elgin, TX -2
DQ 5 8 Ronnie Schoenfeldt Ronnie Schoenfeldt Helotes, TX Helotes, TX -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 00 Cody Crabb Cody Crabb Taylor, TX Taylor, TX 1
2 4 57 Jake Hall Jake Hall Georgetown, TX Georgetown, TX 2
3 9 8 Ronnie Schoenfeldt Ronnie Schoenfeldt Helotes, TX Helotes, TX 6
4 3 T14 Taylor Stewart Taylor Stewart Webberville , TX Webberville , TX -1
5 8 43 Jennifer Kidd Jennifer Kidd San Antonio, TX San Antonio, TX 3
6 1 03 Gabriella King Gabriella King Elgin, TX Elgin, TX -5
DQ 5 29K Dylan Kowalik Dylan Kowalik San Antonio, TX San Antonio, TX -
DQ 7 55R Ryker Hernandez Ryker Hernandez San Antonio, TX San Antonio, TX -
DQ 6 28L Levi Hernandez Levi Hernandez San Antonio, TX San Antonio, TX -
All transfer

Dwarf Car Racing Series of Texas

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 3T Casey Smith Casey Smith Austin, TX Austin, TX 3
2 1 15 Ty Paxton Ty Paxton Boerne, TX Boerne, TX -1
3 6 81S Dillon Spreen Dillon Spreen Kyle, TX Kyle, TX 3
4 16 117T Brayden Becker Brayden Becker 12
5 2 12T Dillon Coyne Dillon Coyne Boerne, TX Boerne, TX -3
6 9 25 Dylan Budnik Dylan Budnik Boerne, TX Boerne, TX 3
7 7 03 Drew Stark Drew Stark San Antonio, TX San Antonio, TX -
8 19 1K Kaegen Moore Kaegen Moore Leander, TX Leander, TX 11
9 5 22C Cauy Moore Cauy Moore Leander, TX Leander, TX -4
10 3 23H Brandon Hicks Brandon Hicks Hockley, TX Hockley, TX -7
11 14 64 Larry Carwin Larry Carwin Aransas Pass, TX Aransas Pass, TX 3
12 15 31 Lyle Bonnet Lyle Bonnet Leander, TX Leander, TX 3
13 11 6 Jacob Jasso Jacob Jasso Aransas Pass, TX Aransas Pass, TX -2
14 21 121 Brian Falkenburg Brian Falkenburg Temple, TX Temple, TX 7
15 17 08 Danielle Long Danielle Long Smiley, TX Smiley, TX 2
16 13 555 Brian Benedict Brian Benedict -3
17 12 717 GW Egbert GW Egbert Salado, TX Salado, TX -5
18 10 07 Jack Burkhart III Jack Burkhart III Boerne, TX Boerne, TX -8
19 8 11 Austin Garrett Austin Garrett Seguin, TX Seguin, TX -11
20 18 2 Jerry Book Jerry Book Corpus Christi, TX Corpus Christi, TX -2
DNS 20 117 Billy White Billy White Temple, TX Temple, TX -
DNS 22 54 Brandon Cloud Brandon Cloud Spring, TX Spring, TX -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 3T Casey Smith Casey Smith Austin, TX Austin, TX 2
2 4 81S Dillon Spreen Dillon Spreen Kyle, TX Kyle, TX 2
3 1 12T Dillon Coyne Dillon Coyne Boerne, TX Boerne, TX -2
4 6 07 Jack Burkhart III Jack Burkhart III Boerne, TX Boerne, TX 2
5 2 555 Brian Benedict Brian Benedict -3
6 5 117T Brayden Becker Brayden Becker -1
7 7 1K Kaegen Moore Kaegen Moore Leander, TX Leander, TX -
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 23H Brandon Hicks Brandon Hicks Hockley, TX Hockley, TX 2
2 6 22C Cauy Moore Cauy Moore Leander, TX Leander, TX 4
3 5 11 Austin Garrett Austin Garrett Seguin, TX Seguin, TX 2
4 1 6 Jacob Jasso Jacob Jasso Aransas Pass, TX Aransas Pass, TX -3
5 8 08 Danielle Long Danielle Long Smiley, TX Smiley, TX 3
6 7 64 Larry Carwin Larry Carwin Aransas Pass, TX Aransas Pass, TX 1
7 2 117 Billy White Billy White Temple, TX Temple, TX -5
DNS 4 54 Brandon Cloud Brandon Cloud Spring, TX Spring, TX -
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 15 Ty Paxton Ty Paxton Boerne, TX Boerne, TX 5
2 1 25 Dylan Budnik Dylan Budnik Boerne, TX Boerne, TX -1
3 5 03 Drew Stark Drew Stark San Antonio, TX San Antonio, TX 2
4 2 717 GW Egbert GW Egbert Salado, TX Salado, TX -2
5 3 31 Lyle Bonnet Lyle Bonnet Leander, TX Leander, TX -2
6 7 2 Jerry Book Jerry Book Corpus Christi, TX Corpus Christi, TX 1
7 4 121 Brian Falkenburg Brian Falkenburg Temple, TX Temple, TX -3

MAGNUM IMCA Modifieds

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 86 Dillon Tindall Dillon Tindall LaGrange, TX LaGrange, TX -
2 10 94 Chris Morris Chris Morris Taylor, TX Taylor, TX 8
3 3 78 Trevor Egbert Trevor Egbert Salado, TX Salado, TX -
4 7 163 Hardy Henderson Hardy Henderson Harker Heights, TX Harker Heights, TX 3
5 6 17 Cody Tidwell Cody Tidwell Round Rock, TX Round Rock, TX 1
6 9 01 Derek Scott Jr Derek Scott Jr Franklin, TX Franklin, TX 3
7 8 48R Raymond McSpadden Raymond McSpadden Buda, TX Buda, TX 1
8 4 44X Brandon Welker Brandon Welker Stockdale, TX Stockdale, TX -4
9 14 96 Foster Ellison Foster Ellison Lake Jackson, TX Lake Jackson, TX 5
10 11 26 James Bohannon III James Bohannon III Magnolia, TX Magnolia, TX 1
11 12 20T Troy Seidl Troy Seidl Magnolia, TX Magnolia, TX 1
12 13 141 Robert Sanderson Robert Sanderson Pipe Creek, TX Pipe Creek, TX 1
13 15 95 Lightning McGreen Lightning McGreen Huffman, TX Huffman, TX 2
14 16 00 Allen Deen Allen Deen Crosby, TX Crosby, TX 2
15 2 10 Wade Pistole Jr Wade Pistole Jr Buda, TX Buda, TX -13
16 5 12D Matt Dewitt Matt Dewitt -11
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 86 Dillon Tindall Dillon Tindall LaGrange, TX LaGrange, TX -
2 4 17 Cody Tidwell Cody Tidwell Round Rock, TX Round Rock, TX 2
3 5 01 Derek Scott Jr Derek Scott Jr Franklin, TX Franklin, TX 2
4 2 44X Brandon Welker Brandon Welker Stockdale, TX Stockdale, TX -2
5 3 20T Troy Seidl Troy Seidl Magnolia, TX Magnolia, TX -2
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 94 Chris Morris Chris Morris Taylor, TX Taylor, TX 3
2 3 163 Hardy Henderson Hardy Henderson Harker Heights, TX Harker Heights, TX 1
3 1 10 Wade Pistole Jr Wade Pistole Jr Buda, TX Buda, TX -2
4 5 00 Allen Deen Allen Deen Crosby, TX Crosby, TX 1
5 2 141 Robert Sanderson Robert Sanderson Pipe Creek, TX Pipe Creek, TX -3
All transfer
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 78 Trevor Egbert Trevor Egbert Salado, TX Salado, TX -
2 3 48R Raymond McSpadden Raymond McSpadden Buda, TX Buda, TX 1
3 2 12D Matt Dewitt Matt Dewitt -1
4 5 26 James Bohannon III James Bohannon III Magnolia, TX Magnolia, TX 1
5 4 96 Foster Ellison Foster Ellison Lake Jackson, TX Lake Jackson, TX -1
6 6 95 Lightning McGreen Lightning McGreen Huffman, TX Huffman, TX -
All transfer

ACM SERVICES IMCA Southern SportMods

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 717 GW Egbert GW Egbert Salado, TX Salado, TX 7
2 7 777 James Hanusch James Hanusch Belton, TX Belton, TX 5
3 11 66 Johnny Torres Johnny Torres San Antonio, TX San Antonio, TX 8
4 3 H14 Heath Stewart Heath Stewart Webberville , TX Webberville , TX -1
5 13 778 Jason Hubbert Sr Jason Hubbert Sr Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX 8
6 4 231 Joe Maple Joe Maple Franklin, TX Franklin, TX -2
7 16 21T Taylor Florio Taylor Florio Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX 9
8 12 23A Greg Atwood Greg Atwood Georgetown, TX Georgetown, TX 4
9 17 11 Tom Grothues Tom Grothues San Antonio, TX San Antonio, TX 8
10 2 54M Todd McLemore Todd McLemore Austin, TX Austin, TX -8
11 1 V8 Dennis Handley Dennis Handley Pinehurst, TX Pinehurst, TX -10
12 15 15C Chris Adams Chris Adams Plantersville, TX Plantersville, TX 3
13 22 28 Rowdy Chouinard Rowdy Chouinard Livingston, TX Livingston, TX 9
14 18 8 Doug Ripple Doug Ripple Granite Shoals, TX Granite Shoals, TX 4
15 14 7 Kevin Parker Kevin Parker Canyon Lake, TX Canyon Lake, TX -1
16 9 79 David Meredith David Meredith Gonzales, TX Gonzales, TX -7
17 5 32 Robert Stewart Robert Stewart Buda, TX Buda, TX -12
18 10 55 Rusty Head Rusty Head Buda, TX Buda, TX -8
19 6 23 Joel Garcia Joel Garcia Bryan, TX Bryan, TX -13
20 19 115 Andrew Supak Andrew Supak Lyons, TX Lyons, TX -1
21 20 10D Don Painter Don Painter Austin, TX Austin, TX -1
DNS 21 12D Duane Owens Duane Owens Elgin, TX Elgin, TX -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 231 Joe Maple Joe Maple Franklin, TX Franklin, TX 4
2 6 777 James Hanusch James Hanusch Belton, TX Belton, TX 4
3 8 66 Johnny Torres Johnny Torres San Antonio, TX San Antonio, TX 5
4 1 V8 Dennis Handley Dennis Handley Pinehurst, TX Pinehurst, TX -3
5 4 23A Greg Atwood Greg Atwood Georgetown, TX Georgetown, TX -1
6 7 15C Chris Adams Chris Adams Plantersville, TX Plantersville, TX 1
7 2 8 Doug Ripple Doug Ripple Granite Shoals, TX Granite Shoals, TX -5
DNS 3 12D Duane Owens Duane Owens Elgin, TX Elgin, TX -
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 55 Rusty Head Rusty Head Buda, TX Buda, TX 6
2 6 717 GW Egbert GW Egbert Salado, TX Salado, TX 4
3 2 54M Todd McLemore Todd McLemore Austin, TX Austin, TX -1
4 5 32 Robert Stewart Robert Stewart Buda, TX Buda, TX 1
5 3 778 Jason Hubbert Sr Jason Hubbert Sr Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX -2
6 4 21T Taylor Florio Taylor Florio Copperas Cove, TX Copperas Cove, TX -2
7 1 115 Andrew Supak Andrew Supak Lyons, TX Lyons, TX -6
All transfer
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 H14 Heath Stewart Heath Stewart Webberville , TX Webberville , TX 1
2 4 23 Joel Garcia Joel Garcia Bryan, TX Bryan, TX 2
3 5 79 David Meredith David Meredith Gonzales, TX Gonzales, TX 2
4 7 28 Rowdy Chouinard Rowdy Chouinard Livingston, TX Livingston, TX 3
5 1 7 Kevin Parker Kevin Parker Canyon Lake, TX Canyon Lake, TX -4
6 6 11 Tom Grothues Tom Grothues San Antonio, TX San Antonio, TX -
7 3 10D Don Painter Don Painter Austin, TX Austin, TX -4
All transfer

BROWNING IMCA Stock Cars

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 9 Jason Batt Jason Batt Harker Heights, TX Harker Heights, TX 7
2 14 70 George Egbert III George Egbert III Salado, TX Salado, TX 12
3 10 29 Markiss Harcrow Markiss Harcrow Harker Heights, TX Harker Heights, TX 7
4 1 94A Allison Morris Allison Morris Taylor, TX Taylor, TX -3
5 3 33M Mason Doherty Mason Doherty Thrall, TX Thrall, TX -2
6 7 5M Dustin Mooney Dustin Mooney Forney, TX Forney, TX 1
7 6 114 Thomas Hall Jr Thomas Hall Jr Waco, TX Waco, TX -1
8 4 69B Jeffrey Borho Jeffrey Borho Buda, TX Buda, TX -4
9 13 3X Travis Norman Travis Norman 4
10 9 144 Joe O'Bryan Joe O'Bryan Taylor, TX Taylor, TX -1
11 2 01T Tracy Tschoerner Tracy Tschoerner Thrall, TX Thrall, TX -9
12 12 52 AJ Dancer AJ Dancer Red Rock, TX Red Rock, TX -
13 11 81 Ryan Childress Ryan Childress Elgin, TX Elgin, TX -2
14 5 C3 Chris Birmingham Chris Birmingham Leander, TX Leander, TX -9
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 9 Jason Batt Jason Batt Harker Heights, TX Harker Heights, TX 4
2 7 29 Markiss Harcrow Markiss Harcrow Harker Heights, TX Harker Heights, TX 5
3 3 69B Jeffrey Borho Jeffrey Borho Buda, TX Buda, TX -
4 2 01T Tracy Tschoerner Tracy Tschoerner Thrall, TX Thrall, TX -2
5 4 114 Thomas Hall Jr Thomas Hall Jr Waco, TX Waco, TX -1
6 1 81 Ryan Childress Ryan Childress Elgin, TX Elgin, TX -5
7 6 3X Travis Norman Travis Norman -1
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 33M Mason Doherty Mason Doherty Thrall, TX Thrall, TX 1
2 1 94A Allison Morris Allison Morris Taylor, TX Taylor, TX -1
3 4 5M Dustin Mooney Dustin Mooney Forney, TX Forney, TX 1
4 5 144 Joe O'Bryan Joe O'Bryan Taylor, TX Taylor, TX 1
5 3 C3 Chris Birmingham Chris Birmingham Leander, TX Leander, TX -2
6 6 52 AJ Dancer AJ Dancer Red Rock, TX Red Rock, TX -
7 7 70 George Egbert III George Egbert III Salado, TX Salado, TX -
All transfer
Browning
Direct Propane
Gunslinger
InstyPrints
JI Irwin
JTL Appraisals
Kraugh
Ladds Gold
Magnum Trailers
RaceOnTexas
RachelPlant
Rock Auto
Zochnet
Brungot Farms
Design Welding
Alpha One
Advance Auto Parts
SpeedPass